^H HIGHLAND-SOFT

Logo _

Co to jest?

Unikalna i charakterystyczna forma graficzna służąca do identyfikacji marki lub firmy. Służy do odróżnienia się od konkurencji oraz łatwiejszego kojarzenia, zapamiętywania firmy lub marki przez klientów.

Dla kogo?

Dla każdej osoby, która chce aby jego firma była w odbiorze klientów bardziej profesjonalna i zapamiętywalna

Co proponujemy?

Trzy różne projekty, przesłane do wyboru, na podstawie upodobań klienta.

 

Agencja interaktywna Highland-Soft oferuje usługę projektowania logo dla firm z Krakowa (ale również dla firm z innych cześci kraju). Dobre logo wpływa pozytywnie nie tylko na wizerunek firmy ale jest magnezem na potencjalnych klientów naszych usług. Precyzyjne, wykonane z dbałością o szczegóły logo postawi naszą firmę w dobrym świetle i wzbudzi do nas zaufanie. Zaprojektujemy dla Państwa unikalny znak graficzny (logo), który będzie dostosowany kolorystycznie i stylowo do branży w której działa firma. Przy tworzeniu logotypów firm kierujemy się trzema cechami: Prostota – logo ma być proste i łatwe do zapamiętania, Odporne na czas – logo ma być ponadczasowe i zawsze „w modzie”, Znane – logo ma jednoznacznie identyfikować naszą firmę spośród innych firm konkurencyjnych w naszej branży. Serdecznie zapraszamy do przedstawienia nam swoich oczekiwań i potrzeb. My postaramy się im sprostać i zaprojektować logo idealne.

tanie strony www krakow

Wizytówki _

tanie strony internetowe kraków tanie strony internetowe kraków

Co to jest?

Wizytówka jest drukiem akcydensowym, reprezentujący Ciebie i Twoją firmę. Powinna nie tylko zawierać niezbędne dane potrzebne do szybkiej identyfikacji właściciela wizytówki (nazwa firmy, logo, imię i nazwisko, stanowisko) ale także być spójna z całym wizerunkiem firmy.

Dla kogo?

Dla każdej osoby, która chce zrobić dobre wrażenie na spotkaniu biznesowym, zostać zapamiętana, nawiązać współpracę czy pozyskać klientów.

Co proponujemy?

Cztery różne dedykowane, spójne wizualnie z wizerunkiem firmy projekty (przesłane do wyboru) + 150 szt. wydrukowanych.

Grafiki mailingowe _

Co to jest?

Chcesz poinformować o produkcie ? Zachęcić do zakupy ? A może przesłać życzenia świąteczne ? Mailing to idealny sposób na dotarcie do klienta z informacją handlową oraz zachęcenie go do działania – zakupu, założenia konta czy odwiedzenia strony. Sprawdź nasze pomysły na grafiki mailingowe !

tanie strony internetowe kraków tanie strony internetowe kraków

Vouchery _

tanie strony internetowe kraków tanie strony internetowe kraków

Co to jest?

Kupony, vouchery, karty stałego klienta i karty podarunkowe to najlepszy sposób na zatrzymanie klienta w Twojej firmie i ciekawy upominek. Jeśli jesteś zainteresowany to dobrze trafiłeś! Wykonamy dla Ciebie indywidualny, dedykowany projekt graficzny dla Twoich usług.