^H HIGHLAND-SOFT
Social Media

Social Media_

Autor: Weronika Romanek
piątek
12
Styczeń

 

Czym są social media ?

 

social media marketing krakowMedia społecznościowe (social media) są to media internetowe oraz technologie mobilne, dzięki którym komunikujemy się z innymi ludźmi na wszelkie sposoby. Dzisiaj już mało kto pamięta takie portale społecznościowe jak nasza-klasa.pl czy fotka.pl. Aktualnie jednym z największych serwisów społecznościowych jest wszystkim znany Facebook, który aktualnie ma ponad
2 miliardy użytkowników.

 

Dzięki takim portalom jak Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Google+ czy Youtube możemy także zareklamować naszą firme.

 

Social Media Marketing to budowanie wizerunku marki . Za pomocą materiałów które udostępniamy, zdobywamy uwagę klienta ale również zachęcamy aby podzielił się on nimi ze swoimi znajomymi. W mediach społecznościowych można udostępniać przekazy wszelkiego rodzaju od informacji tekstowych przez zdjęcia, obrazki, animacje, linki po różnego rodzaju filmiki, zatem każdy znajdzie coś co go zainteresuje. Dodatkowo założenie konta na większości tych portali jest zupełnie darmowe, przez co mamy ogromne grono odbiorców. Dodawane wpisy możesz kierować do audytorium, które zostało dopasowane do wybranych przez Ciebie kryteriów, wtedy oprócz obserwujących Cię osób będą je widzieć także osoby interesujące się daną tematyką czy branżą. Social media pozwalają na szybkie rozprzestrzenianie się informacji oraz bezpośredni kontakt z klientem.

Komentarze

komentarzy